Centra zabaw dla dzieci LEOPARK - najwyższa jakość i bezpieczeństwo

LEOPARK to sieć najnowocześniejszych, najwyższej jakości, najbezpieczniejszych sal zabaw dla dzieci. Nasze place posiadają najnowocześniejsze wyposażenie na polskim rynku, dostarczane przez lidera w budowie Rodzinnych Parków Rozrywki w Europie. Od lat współpracujemy z międzynarodową grupą ELI, w Polsce reprezentowaną przez spółkę PLAYDAY.

Wszystkie urządzenia posiadają wszelkie wymagane atesty i certyfikaty (CE, TUV) co gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo i komfort naszych klientów. Nasze place przechodzą odbiór techniczny i regularne kontrole, wykonywane przez niemiecką firmę VDH. VDH (Verband Deutscher Hallenspielplätze) od 2004 roku, nadzoruje i wspiera operatorów wewnętrznych sal zabaw w całej Europie (w szczególności Niemcy, Szwajcaria, Austria). To ponad 400 sal zabaw i ponad 27 mln odwiedzających rocznie.

Nasza misja - zdrowy ruch i rozwój fizyczny

Centra zabaw LEOPARK są tak zaprojektowane, aby zapewnić wszystkim dzieciom w wielu od 0 do 12 lat wspaniałą zabawę i stanowić doskonałą alternatywę dla gier komputerowych. Dzieci kochają zjazdy z wysokich zjeżdżalni, skoki na ogromnych trampolinach, wyścigi na motocyklach i wspinanie po laborancie pełnym przeszkód. Naszym celem jest promowanie zdrowego rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci poprzez aktywną zabawę!